Koty i Psy

Koty i Psy - wojna nadal trwa!

Ogłoszenie

10.04.13 r.: Dodane nowe dodatkowe pole w profilu użytkownika: Gatunek. Do niego trzeba wpisywać rasę albo pies, albo kot.

#1 2012-08-27 18:30:10

Taisha

Małe pazurki

Zarejestrowany: 2012-08-13
Posty: 60
Punktów :   
Przynależność:: Stado Czerwonej Iskry
Rasa:: Kot Syjamski
Gatunek:: Przyjaciele z Kieszonkowa

Dach

Dach najwyższego wieżowca w mieście. Z tej wysokości jest piękny widok na miasto.
******************************
*Przyszła tu ze stadem CI i BŁ. Wzięła kilku walecznych wojowników. Pierwsza dwójka trenowała BŁ, a druga CI. Podeszła i usiadł, patrząc na widok miasta. Zaczęła śpiewać.*
-Ten dzień był wprost idealny. To był rodzaj dnia o którym marzyłam, odkąd byłam mała. Wszystkie psy zbiorą się wokół, kłaniając przede-mną się, wiedząc, że silna jest moje stado i oczywiście ja! Obchodzą mnie wygrane, i także Psów się kłanianie. Psy...Skłamałabym, gdybym powiedziała że zawsze chcę być z nimi poprzez całą Dzień i Noc. Prawdą jest, że pokonać ich chcę. Nie, nie kocham psów, w mej duszy miejsca dla nich brak. Ale  pragnę wciąż, by były całe moje! Lecz w końcu czas nastanie, że będziemy wspaniałymi władcami wszystkiego i owego!
*Skończyła śpiewać i zawołała Serpeen.*
-Jesteś bardzo mądra, silna i sprytna. Dobrze by było, gdybyś nie była zwykłym członkiem Stada. Chcesz może przejść na rangę Strażnik lub Wojownik?*spojrzała na Set.*
//Zaśpiewała w rytmie i na wzór tego: http://www.youtube.com/watch?v=tVNVrtHHLUI //

Offline

 

#2 2012-08-27 19:55:12

Serpeen

http://i1062.photobucket.com/albums/t499/GoldenNove/Beznazwy-1-6.png

Zarejestrowany: 2012-05-02
Posty: 98
Punktów :   
Przynależność:: Stado Czerwonej Iskry
Rasa:: Kot
Gatunek:: Apofiss <3

Re: Dach

*usiadła koło Taishy z chytrym uśmieszkiem*  Tak... Mogłabym zostać wojownikiem.


Wygrana w Wystawie (1x)

Offline

 

#3 2012-08-27 20:25:18

Taisha

Małe pazurki

Zarejestrowany: 2012-08-13
Posty: 60
Punktów :   
Przynależność:: Stado Czerwonej Iskry
Rasa:: Kot Syjamski
Gatunek:: Przyjaciele z Kieszonkowa

Re: Dach

-Więc zostajesz jednym z Wojowników.*Uśmiechnęła się. No cóż, Set była silna. Na pewno zwyciężą. Nagle zauważyła jakiegoś czarno-białego Psa Mieszańca. Szczekał.*
-Taisha! Złaź!
-Ani mi się śni.
-Wiemy, że szykujesz wojnę!
-Kto ci to powiedział?
-Pewna Biała kotka!*warknął, i poszedł.*
*Pewna biała Kotka? Ami nie odważyłaby się po tym ataku wyjść za swoje tereny, a całe stado BŁ jest u nas. Wiec czy to nie...Swahili!. Zebrała jednego strażnika.*
-Pobiegnij za Swahili i śledź ją! Jeśli będzie zdrajcą, powiedz mi!*powiedziała, a strażnik pobiegł. Podeszła do Set.*
-Jak myślisz, czy ta biała kotka zwaną Swahili jest dobra?

Offline

 

#4 2012-08-27 20:32:54

Serpeen

http://i1062.photobucket.com/albums/t499/GoldenNove/Beznazwy-1-6.png

Zarejestrowany: 2012-05-02
Posty: 98
Punktów :   
Przynależność:: Stado Czerwonej Iskry
Rasa:: Kot
Gatunek:: Apofiss <3

Re: Dach

Hah, to zawsze wiadomo*mówiła* Coż, jest zasada "Nie poznaje się po wyglądzie", ale coś nie widzę, aby była zła.


Wygrana w Wystawie (1x)

Offline

 

#5 2012-08-27 20:51:13

Taisha

Małe pazurki

Zarejestrowany: 2012-08-13
Posty: 60
Punktów :   
Przynależność:: Stado Czerwonej Iskry
Rasa:: Kot Syjamski
Gatunek:: Przyjaciele z Kieszonkowa

Re: Dach

-Jakoś nie walczyła, gdy była bitwa ze stadem BŁ. A gdy się skończyła, pobiegła w stronę Jasnego Światła. *Nagle strażnik, którego wysłała wrócił lekko podrapany.*
-Taisha! Było dużo psów, a wśród nich była biała kotka, podobna do Swah!
*Popatrzyła na Set. Teraz miała kolejnego wroga, tyle, że z jej stada. Podeszli do niej Wojownicy.*
-Wytrenowaliśmy stada! Są teraz szybsze, zwinniejsze i silnejsze!

Offline

 

#6 2012-08-28 08:42:05

Serpeen

http://i1062.photobucket.com/albums/t499/GoldenNove/Beznazwy-1-6.png

Zarejestrowany: 2012-05-02
Posty: 98
Punktów :   
Przynależność:: Stado Czerwonej Iskry
Rasa:: Kot
Gatunek:: Apofiss <3

Re: Dach

Na to tylko czekałam. *mruknęła ze złowieszczym uśmiechem na twarzy* A teraz poczekaj chwilkę...*powiedziała i poszła szukać Swach skradając się*

Ostatnio edytowany przez Serpeen (2012-08-28 08:45:41)


Wygrana w Wystawie (1x)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotels Netherlands