Koty i Psy

Koty i Psy - wojna nadal trwa!

Ogłoszenie

10.04.13 r.: Dodane nowe dodatkowe pole w profilu użytkownika: Gatunek. Do niego trzeba wpisywać rasę albo pies, albo kot.

#1 2012-08-15 15:19:32

 Paka

MG

38722696
Skąd: Z mroku czarnych otchłani.
Zarejestrowany: 2012-08-13
Posty: 76
Punktów :   
Przynależność:: Stado Czerwonej Iskry
Rasa:: Kot Bombajski
Gatunek:: kot
Autor Avatara:: deviantart.com
WWW

Wybryki naszych kociaków ^^

Tu opowiadamy różne zabawne historie o naszych kotach.

Ja też chcę grać!
Rozłożyliśmy na podłodze dość dużą grę planszową. Wszystko było fajnie, póki Lina (czarna kotka) się nie obudziła. Najpierw przyszła i patrzy. Potem zaczęła sięgać łapką do kostki (do gry), a na koniec urządziła polowanie na pionki i kostki; czaiła się za kimś i nagle hop! Na sam środek, jeszcze było kilka oddzielnych plansz (cienkich i śliskich), więc jeździła jak na sankach.


http://i48.tinypic.com/otjgn5_th.png
Goście pamiętaj: nigdy nie masz kota - to kot ma Ciebie...

Idziesz, a wokół siebie masz ciemność. Ciemność, bo ciemna dzisiaj noc. Choć gwiazdy świecą, choć księżyc błyszczy ty, Goście, widzisz tylko cienie, kontury, mrok... Sza! Słyszysz to? Kroki za tobą... Nie, nie możesz ich słyszeć. Nikt ich nie słyszy, nikt nie może słyszeć kroków Chowańca Nocy. *Miiaau...* A cóż to znowu, czemu się oglądasz? Dobrze przecie wiesz jak wygląda. Widywano go nieraz... Kota Czarnoksiężnika.

Karta Postaci

Offline

 

#2 2012-08-15 17:06:31

Taisha

Małe pazurki

Zarejestrowany: 2012-08-13
Posty: 60
Punktów :   
Przynależność:: Stado Czerwonej Iskry
Rasa:: Kot Syjamski
Gatunek:: Przyjaciele z Kieszonkowa

Re: Wybryki naszych kociaków ^^

Kiełbasa i chleb nareszcie w modzie!
Jak przyjechałam do babci, to zrobiliśmy Grill. Mruczek patrzył na to wszystko ze zdziwieniem. Nagle jakaś kiełbasa spadła na ziemię. Podzieliliśmy ją na 2 kawałki - mniejszą i większą. Psowi daliśmy większą, a ja dałam Mruczkowi mniejszą i zjadł ją ze smakiem. Potem jadłam chleb, i zauważyłam, że Mruczek się na mnie tak dziwnie patrzył. Dałam mu skórkę chleba. Złapał ją, i co było dziwne, nie zjadł, tylko zaczął przegryzać tak jak gryzak! Gdy już skończył[kilka minut potem] wypluł ją na ziemię. Chciałam mu ją dać, ale już nie chciał.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset studio woj. kujawsko-pomorskie